Opis nieruchomości
Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 109,33, położone na III piętrze z użytkowym poddaszem. Mieszkanie jest przestronne, funkcjonalne, wykończone w wysokim standardzie i gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów.
Przemyślany układ na dwóch poziomach
I poziom – 70,10 m²:
- przestronny salon,
- komfortowa sypialnia z dużą szafą w zabudowie
- kuchnia otwarta na salon w zabudowie wraz ze sprzętem AGD tj płyta indukcyna, piekarnik, kuchenka mikrofalowa, lodówka, ekspres do kawy
- WC,
- wydzielone dodatkowe pomieszczenie, idealne na biuro, gabinet lub pokój do pracy,
- przedpokój z pojemnymi szafami w zabudowie.
II poziom – 39,23 m²:
- dwie sypialnie,
- przestronna łazienka z WC w formie komfortowego pokoju kąpielowego,
- kabina prysznicowa,
- wanna,
- garderoba,
- liczne zabudowy wykorzystujące skosy i wolne przestrzenie, zapewniające dużą ilość miejsca do przechowywania.
Na drugi poziom prowadzą drewniane schody.
Mieszkanie posiada okna dachowe ( II poziom) wyposażone w rolety zewnętrzne oraz klimatyzację obejmującą oba poziomy, co zapewnia komfort zarówno latem, jak i zimą.
Dodatkowe atuty nieruchomości
- całkowita powierzchnia: 109,33 m²,
- I poziom: 70,10 m²,
- II poziom: 39,23 mkw
- duża piwnica o pow. 5,87 mkw
- miejsce postojowe bezpośrednio przy budynku,
- teren ogrodzony,
- wjazd na posesję przez bramę wjazdową,
- ogrzewanie gazowe,
- własny piec dwufunkcyjny,
- klimatyzacja na obu poziomach,
- mieszkanie wykończone w wysokim standardzie,
- funkcjonalne zabudowy i dużo przestrzeni do przechowywania,
- gotowe do wprowadzenia.
- niskie koszty utrzymania - miesięczny czynsz za mieszkanie wynosi 562 zł ( bez śmieci)
- plac zabaw dla dzieci
To idealna propozycja dla osób, które szukają przestronnego mieszkania z charakterem, oferującego komfort domu, ale bez konieczności rezygnowania z wygody mieszkania w budynku wielorodzinnym.
Zapraszam do kontaktu i na prezentację mieszkania.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.